Teleman

Dance Dance Dance 3: Finał - część 1 (1)

program rozrywkowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Finał. Na parkiecie zaprezentują się Roksana Węgiel i Oliwia Górniak oraz Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka. Każda z par wykona dwa wspólne układy. Następnie zawodników czekają występy solowe.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W trzeciej edycji tanecznego widowiska uczestnicy trenują pod okiem najlepszych choreografów w Polsce. W każdym odcinku duety zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową, a zwycięska para przekaże 100 000 zł na wybrany cel charytatywny. Swoje umiejętności taneczne zaprezentują: Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy prowadzący "Pytanie na śniadanie", Marta Paszkin i Paweł Bodzianny znani z siódmej edycji "Rolnik szuka żony", Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, Stanisław Karpiel-Bułecka, aktorka Anna Matysiak, Olga Łasak z Kabaretu Czesuaf z partnerującym jej Pawłem Cieślakiem, znana w Internecie Ola Nowak oraz kucharz Damian Kordas. Poczynania uczestników oceniać będą: Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk debiutująca w roli jurorki trzeciej edycji show i Agustin Egurrola. Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

W wielkim finale trzeciej edycji tanecznego show zmierzą się Roksana Węgiel i Oliwia Górniak oraz Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka. Pierwsza z par zaprezentuje choreografię do utworu "4 Minutes" Madonny i Justina Timberlake'a oraz układ do "Intoxicated" Martina Solveig & GTA. Dodatkowo Roksana Węgiel wcieli się w rolę Michaela Jacksona z kultowego klipu "Thriller", a Oliwia Górniak zatańczy do przeboju "Le Freak" amerykańskiej formacji Chic. Ich rywale przygotowali układ z musicalu "West Side Story" do utworu "America" i zaprezentują choreografię do przeboju "These Boots Are Made for Walkin" Nancy Sinatry. Ponadto Anna Matysiak zmierzy się z legendą króla popu Michaela Jacksona z hitu "Bad", a Stanisław Karpiel-Bułecka pokaże swoje latynoskie oblicze, tańcząc do największego przeboju Ricky'ego Martina "Livin' la Vida Loca". Na scenie pojawią się też wszyscy uczestnicy programu, którzy wspólnie z Idą Nowakowską, Joanną Jędrzejczyk i Agustinem Egurrolą zaprezentują układ z klipu "Everybody" z repertuaru Backstreet Boys.

Występują

Zobacz także

Ładuję...