Weterynarze z sercem (108)

magazyn przyrodniczy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Twórcy opowiadają o rasie golden retriever. Widzowie poznają również egzotycznych mieszkańców toruńskiego ogrodu zoobotanicznego. Dowiedzą się m.in. o pandach rudych oraz tarajach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pomysł na program powstał na fali rosnącej popularności na świadome wprowadzanie zwierząt domowych do życia polskich rodzin. Propozycja dla widzów poszukujących przystępnej wiedzy o swoich podopiecznych i możliwościach poprawy ich losu. W programie pokazana będzie opieka medyczna nad pacjentami m.in. klinik weterynaryjnych, zwierzętami w ogrodach zoologicznych, ośrodkach ratujących dzikie stworzenia czy stadninach koni. Widzowie zobaczą, jakie korzyści w rozwoju ludzi dają zwierzęta i jak ważne jest dbanie o ich dobro.

Twórcy programu, z pomocą Fundacji Pomocy Goldenom "Aurea", opowiadają o rasie golden retriever. Psy te wyróżnia piękny wygląd, wesołe usposobienie i prorodzinność. Do kącika adopcyjnego trafiła m.in. Sonia. Widzowie poznają też egzotycznych mieszkańców toruńskiego ogrodu zoobotanicznego. Dowiedzą się m.in. o pandach rudych i tarajach. Eksperci opowiedzą też o tym, jak stworzyć dom tymczasowy.

Występują

Twórcy

Ładuję...