Teleman

Pola krwi (3)

(Bloodlands)

serial kryminalny Wielka Brytania 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tom wraz z Niamh organizują obławę na Adama Corry'ego. Tymczasem Tori Matthews zgadza się pomóc detektywowi Brannickowi w ustaleniu tożsamości seryjnego mordercy o pseudonimie Goliat.

Oglądaj w telewizji

Pt 18.06 20:00
CANAL+ Familylogo

Opis

Z wód Strangford Lough, jeziora leżącego na terenie Irlandii Północnej, policja wyciąga samochód. Detektyw Tom Brannick (James Nesbitt) wiąże ten fakt ze sprawą poszukiwanego seryjnego mordercy, Goliata, który prawdopodobnie odpowiada także za śmierć jego żony. Śledczy czuje, że tym razem może mu się udać schwytać psychopatę. Nie zamierza rezygnować pod żadnym pozorem.

W tym odcinku

Tom wraz z Niamh organizują obławę na Adama Corry'ego. Nikt nie jest bowiem w stanie podać jego miejsca pobytu. Tori Matthews zgadza się pomóc detektywowi Brannickowi w ustaleniu tożsamości seryjnego mordercy o pseudonimie Goliat, ponieważ wydaje się, że ten postanowił przypomnieć społeczeństwu o swoim istnieniu. Szaleniec znów stanowi zagrożenie, a presja wywierana na policję jest tak silna, że Tom musi rozważyć jeszcze jedną hipotezę - Goliat może być znajomym policjantem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...