Teleman

Galileo (874)

program popularnonaukowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ekipa przeprowadzi testy walizek na kółkach. Twórcy przyjrzą się też procesowi produkcji wegańskich paluszków rybnych. Opowiedzą o kobiecie, która założyła ekologiczną plantację orzecha włoskiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W kolejnym sezonie programu pojawią się wyprawy do najpiękniejszych zakątków świata, choć nieco zmienionych w wyniku pandemii. Reporterzy wcielą się w pracowników fabryk, plantacji i innych organizacji, których działalność wzbudza powszechną ciekawość. Nie zabraknie też praktycznych wskazówek przydatnych w codziennym życiu oraz najnowszych doniesień ze świata nauki czy technologii. Smaku relacjom dodadzą kolorowe, oryginalne, a czasem zaskakujące potrawy.

Ekipa przeprowadzi trzy testy jazdy z walizką na kółkach. Moda na wegańskie substytuty różnych popularnych potraw trwa. Twórcy przyjrzą się z bliska procesowi produkcji wegańskich paluszków rybnych. Pojawi się też reportaż o kobiecie, która założyła plantację orzecha włoskiego. To ekologiczny sposób pozyskania orzechów, ale wymaga cierpliwości. Na pierwsze plony trzeba czekać minimum 10 lat. Przeprowadzony zostanie również test akcesoriów montowanych na samochodzie lub do samochodu, które sprawiają, że auto zmienia się w kampera.

Zobacz także

Ładuję...