Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2447

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Damian nie może zapanować nad gniewem. Żąda, by syn przeprosił Niedzielską. Nauczycielka kieruje sprawę cyberprzemocy do kuratorium. Justin obchodzi urodziny. Na imprezie młodych pojawia się Sławka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Damian nie może zapanować nad gniewem. Nieoczekiwane wyznanie Mirka, że to on przerobił zdjęcie dyrektorki, jest dla niego prawdziwym szokiem. Żąda, by syn przeprosił Niedzielską. Nauczycielka nie ma wyjścia i musi skierować sprawę cyberprzemocy do kuratorium. Zdenerwowany chłopak nie wytrzymuje i w końcu wyznaje ojcu, że bardzo skrzywdził go swoim alkoholizmem. Justin razem z przyjaciółmi obchodzi urodziny. Na imprezie młodych nagle pojawia się Sławka. Zamierza spędzić na zabawie całą noc. Poróżniony z Agatą Patryk planuje natomiast wieczór z Oliwką. Dominika stara się dowiedzieć czegoś od Marka na temat będącego w szpitalu Sebastiana.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...