Teleman

Brzydula 2 (148)

serial komediowy Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ania przeżywa wczorajszą wizytę Kacpra. Ula pociesza przyjaciółkę. Orientuje się, że nie ustaliła z Markiem, kto dziś pilotuje sprawy rodzinne. Wściekły na Violettę Sebastian żali się Władkowi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Ania przeżywa wczorajszą wizytę Kacpra. Ula pociesza przyjaciółkę. Orientuje się jednak, że nie ustaliła z Markiem, kto dziś pilotuje sprawy rodzinne. Wściekły na Violettę Sebastian żali się Władkowi. Tymczasem Kubasińska dzwoni do Olszańskiego i ściąga go do hotelu. Żaden z kandydatów na asystenta nie spełnia wymagań MiroSławo. Iza jest zdesperowana i kiedy pojawia się kolejny chętny, Alan, postanawia inaczej rozegrać sprawę. Po sprzeczce z Violettą Sebastian wychodzi z hotelu. Odbywa szczerą rozmowę z Feliksem. Wraca do ukochanej i padają sobie w ramiona. Nagle oświeca ich błysk flesza. Rozpoczyna się pogoń za paparazzo. Marek powoli urządza swoje mieszkanie. Ula jest przybita. Wkrótce mąż mówi o niespodziance, którą dla niej przygotował.

Występują

Ładuję...