Teleman

Ten moment (17)

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomasz zajmuje wysokie stanowisko w banku. Mężczyzna ukrywa przed swoją żoną Beatą i dorastającymi dziećmi, Filipem oraz Leną, że jest homoseksualistą. Od jakiegoś czasu ma jednak romans z Markiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Każdemu przytrafił się kiedyś ten moment. Może to być koniec wielkiej miłości, bezlitosna kłótnia rodzinna, choroba, która zagraża życiu, zwolnienie z pracy czy zdrada przyjaciela. Powody są różne, jednak zawsze chodzi o całkowitą zmianę dotychczasowej sytuacji życiowej. Serial "Ten moment" opowiada o ludziach, których los na zawsze odmieniła jedna chwila. Kamera towarzyszy bohaterom, połączonym tym samym biegiem wydarzeń, mimo że wcześniej nawet się nie znali. Producenci skoncentrują się zwłaszcza na momencie przemiany. Każdy odcinek to odrębna, fascynująca i bardzo emocjonalna historia. W odróżnieniu od innych seriali tego typu, zastosowano w nim wizualizację jednoczesności akcji, ograniczając komentarz do minimum.

W tym odcinku

Tomasz Dybowski zajmuje wysokie stanowisko w banku. Mężczyzna ukrywa przed swoją żoną Beatą i dorastającymi dziećmi, Filipem oraz Leną, że jest homoseksualistą. Od jakiegoś czasu ma jednak romans z Markiem, studentem z sąsiedniej ulicy. Rodzice chłopaka nie wiedzą, że ich syn jest gejem. Podczas porannej schadzki Marek musi ukryć kochanka w szafie. W tym samym czasie telefonuje do mężczyzny jego żona. Tomasz zostaje zdemaskowany.

Zobacz także

Ładuję...