Teleman

Hotel 52 (9)

serial obyczajowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomek zaprasza do hotelu znaną szwedzką pisarkę, Brittę Svensson, dla której jest to pierwsza wizyta w Polsce. Niespodziewanie pojawia się mężczyzna, który twierdzi, że jest ojcem Britty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie pracowników ekskluzywnego hotelu. Związek Natalii (Laura Samojłowicz) i Artura (Krzysztof Kwiatkowski) przechodzi kryzys. W życiu dziewczyny ponownie pojawia się Mateusz Bień (Jan Wieczorkowski), który za jej zgodą zamieszkuje w hotelu i postanawia zająć się szukaniem pracy. Artur, który zdradził swojej ukochanej bolesną tajemnicę z przeszłości, nie radzi sobie z pytaniami, troską i współczuciem z jej strony. Tymczasem Dorota (Olga Bołądź) wciąż nie zrezygnuje ze zdobycia przystojnego recepcjonisty.

W tym odcinku

Tomek zaprasza do hotelu znaną szwedzką pisarkę, Brittę Svensson (Małgorzata Pieczyńska), dla której jest to pierwsza wizyta w Polsce. Niespodziewanie na spotkaniu autorki z czytelnikami pojawia się starszy mężczyzna, który twierdzi, że jest ojcem Britty. Do hotelu przyjeżdża matka Artura. Górski przedstawia jej Natalię jako swoją szefową. Urażona Lipska wymawia się od spotkania z Tomkiem, ale on nie dopuszcza do tego, by dziewczyna pogrążyła się w czarnych myślach. Tymczasem wierzyciele Igora nawiązują kontakt z Iwoną. Michał próbuje jej pomóc i dlatego nie pojawia się na spotkaniu z prawniczką Anny.

Występują

Ładuję...