Teleman

Hotel 52 (8)

serial obyczajowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W hotelu zatrzymuje się Zuzanna i jej córka Aśka, która ma nadzieję spędzić czas z matką. Ona jednak myśli tylko o zaginionym synu Patryku. Asia próbuje zwrócić na siebie uwagę matki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie pracowników ekskluzywnego hotelu. Związek Natalii (Laura Samojłowicz) i Artura (Krzysztof Kwiatkowski) przechodzi kryzys. W życiu dziewczyny ponownie pojawia się Mateusz Bień (Jan Wieczorkowski), który za jej zgodą zamieszkuje w hotelu i postanawia zająć się szukaniem pracy. Artur, który zdradził swojej ukochanej bolesną tajemnicę z przeszłości, nie radzi sobie z pytaniami, troską i współczuciem z jej strony. Tymczasem Dorota (Olga Bołądź) wciąż nie zrezygnuje ze zdobycia przystojnego recepcjonisty.

W tym odcinku

W hotelu zatrzymuje się Zuzanna i jej córka Aśka, która ma nadzieję wspólnie spędzić czas z matką. Ona jednak myśli tylko o zaginionym synu Patryku. Przywiozła ze sobą plakaty i zaprosiła do apartamentu jasnowidza. Asia nie ma już siły żyć w cieniu nieobecnego brata. Próbuje zwrócić na siebie uwagę matki. Artur tłumaczy jej, jak ważna jest otwarta rozmowa z matką. Obecna przy rozmowie Natalia zauważa, że podejście Artura do rodzinnych problemów bardzo się ostatnio zmieniło. Iwona wymusza na Igorze przyznanie się do winy, jednocześnie robi jednak coś, co ściąga na niego jeszcze większe kłopoty.

Występują

Twórcy

Ładuję...