Teleman

Hotel 52 (7)

serial obyczajowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michał dostaje pozew rozwodowy. Iwona martwi się o Igora. Do hotelu przyjeżdża drużyna biegaczek. Jedna z zawodniczek ma romans z trenerem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie pracowników ekskluzywnego hotelu. Związek Natalii (Laura Samojłowicz) i Artura (Krzysztof Kwiatkowski) przechodzi kryzys. W życiu dziewczyny ponownie pojawia się Mateusz Bień (Jan Wieczorkowski), który za jej zgodą zamieszkuje w hotelu i postanawia zająć się szukaniem pracy. Artur, który zdradził swojej ukochanej bolesną tajemnicę z przeszłości, nie radzi sobie z pytaniami, troską i współczuciem z jej strony. Tymczasem Dorota (Olga Bołądź) wciąż nie zrezygnuje ze zdobycia przystojnego recepcjonisty.

W tym odcinku

Michał dostaje pozew rozwodowy. Iwona nie ma głowy do zajmowania się jego problemami. Boi się o Igora, który wyprowadził się z domu. Artur dowiaduje się, że jego rodzice się rozstali. Postanawia zadzwonić do matki. Natalia próbuje opierać się urokowi Tomka (Marcin Bosak), ale on wydaje się zdecydowany odegrać w jej życiu ważną rolę. Do hotelu przyjeżdża drużyna biegaczek sztafetowych wraz z trenerem. Okazuje się, że jedna z zawodniczek ma potajemny romans z trenerem.

Występują

Ładuję...