Rodzinny interes 4: Kłopotliwe nagrania (175)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Klientką salonu jest dawna znajoma Jadwigi, Brygida, która oczekuje zjawiskowej metamorfozy. Dyrektorka sanatorium, Hanna, zmaga się z problemami. Nieznany sprawca podgląda jej pensjonariuszy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy warsztatu Majewski i Wrzosek i salonu piękności Bella Ella mają ręce pełne roboty. Oba te zakłady odwiedzają klienci, często zmagający się z rozmaitymi problemami osobistymi. Traf chce, że mechanicy i fryzjerki często zostają zaangażowani w te zawikłane historie. A przecież sami mają wiele na głowie. Jola (Marta Zgutczyńska) zastanawia się, jaką decyzję podjąć w sprawie charakteru relacji z niewiernym Wojtkiem (Marek Krupski). Ela (Katarzyna Taracińska-Badura), uwikłana w romans z Dariuszem Witterem (Dariusz Kordek), również ma przed sobą ogromny dylemat. Bronek (Roman Szczeblewski) cieszy się, że ukochana przyjęła jego oświadczyny. Nie wiadomo jednak, jak ten krok wpłynie na relacje z Dawidkiem (Patryk Janas). Oscar (Artur Jasiński) skrzętnie skrywa pewną tajemnicę. Wkrótce jednak wychodzi ona na jaw... Viola (Magdalena Modra-Krupska) i Lena (Mia Krupska) rozpoczynają nowe życie. W czwartym sezonie wszystkich bohaterów czekają liczne przygody.

W tym odcinku

Klientką salonu jest dawna znajoma Jadwigi, Brygida, która oczekuje zjawiskowej metamorfozy. Okazuje się, że jest ona gościem nieodległego sanatorium. Dyrektorka placówki, Hanna, zmaga się z poważnymi problemami. Nieznany sprawca podgląda pensjonariuszy w intymnych sytuacjach i po kryjomu nagrywa filmy, które następnie wrzuca na kanały dla fetyszystów. Jadwiga nie zamierza siedzieć z założonymi rękoma, kiedy następną ofiarą podglądacza staje się Brygida. Jola dostaje informację o pozytywnym wyniku wywiadu środowiskowego. Dominik musi mieć jednak zapewniony spokój, tymczasem Majewska nie jest pewna, czy może go zagwarantować chłopcu. Ma bowiem wątpliwości, czy Wojtek jest jej wierny.

Występują

Twórcy

Ładuję...