Teleman

Brzydula 2 (147)

serial komediowy Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula zapewnia Marka, że nie ma do niego żalu o to, że zostawił Julkę i Kubę u siebie na noc. Recepcjonista Daniel rozpuszcza plotki o rzekomym usunięciu Turka z firmy i zarządu. Wywołuje burzę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Szykując dzieci do szkoły, Ula zapewnia Marka, że nie ma do niego żalu o to, że zostawił Julkę i Kubę u siebie na noc. Okazuje się jednak, że nie jest to do końca prawda. Księgowe w F&D są rozdarte. Nie wiedzą, czy powinny stanąć po stronie Pauliny, czy Adama. Recepcjonista Daniel rozpuszcza plotki o rzekomym usunięciu Turka z firmy i zarządu. Wywołuje burzę. Ula stara się załagodzić kryzys. U Szymczyków pojawia się Kacper z bukietem kwiatów dla nieobecnej Ani. Chce zyskać zaufanie mamy Maćka. Kiedy sama zainteresowana wraca do domu, przeżywa szok, widząc nieproszonego gościa. Marek pakuje swoje rzeczy przed przeprowadzką. Nie jest mu łatwo. Wściekły Turek dociera do firmy. Jest zdecydowany wkroczyć na drogę sądową, by oczyścić swoje dobre imię.

Występują

Ładuję...