Teleman

Zakochani po uszy 5 (336)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policja przesłuchuje Kubę w związku ze śmiercią Zośki. Chłopak jako ostatni kontaktował się ofiara. Janka chce pomóc Tosi w ujawnieniu prawdy o kradzieży. Wojtek przyznaje dziewczynie rację.

Oglądaj w telewizji

Śr 4.08 15:55
TVN Fabułalogo

Opis

Szczęście Asi (Katarzyna Grabowska) i Piotra (Michał Meyer) zostaje zburzone po tragicznym wypadku. Młoda pani weterynarz zostaje sama z dziećmi i musi stawić czoła nowej rzeczywistości. Sylwia (Kamila Kamińska) po wyjściu z więzienia próbuje ułożyć sobie życie. Rozpoczyna pracę w kancelarii prawniczej. Problem w tym, że bardzo trudno będzie jej odzyskać zaufanie innych. Los kolejny raz stawia również na jej drodze Michała (Jędrzej Hycnar), przed którym skrywa ona tajemnicę. Soni (Pola Błasik) ciężko jest pogodzić się z faktem, że Bartek (Mateusz Mosiewicz) jest zakochany w innej. Mężczyzna jest rozdarty pomiędzy zobowiązaniami wobec dawnej ukochanej a uczuciami do Tamary (Monika Kaleńska). Tymczasem w klinice stomatologicznej pojawiają się nowi lekarze: Karolina (Anna Karczmarczyk) i Radek (Piotr Nerlewski).

W tym odcinku

Policja przesłuchuje Kubę w związku ze śmiercią Zośki. Chłopak ma poważne kłopoty, ponieważ był ostatnią osobą, z którą kontaktowała się ofiara. Janka chce pomóc Tosi w ujawnieniu prawdy o kradzieży. Wojtek przyznaje dziewczynie rację. Podejrzewa, że Tymon mógł wrobić jego ukochaną. Tymczasem w klubie pojawia się wierzyciel Majewskiego i żąda zwrotu długu. Chłopak ma tydzień na zdobycie stu tysięcy złotych. Po wizycie u dr. Rudzkiego Sonia i Bartek szukają dawcy szpiku dla Stasia. Dziewczyna chce, by Tymon zrobił niezbędne badania i sprawdził, czy może pomóc synkowi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...