Ukryta prawda | sezon 19 odc. 1270

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ku zaskoczeniu 62-letniej Ilony, jej córka Marta i zięć Janek wracają z podróży poślubnej po RPA tydzień wcześniej. Jakiś czas później widzi, jak między małżonkami dochodzi do awantury.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieści o zwykłych ludziach, które napisało życie. Każdy odcinek to nowa historia, pełna zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć. Jedne są zabawne, inne mają dramatyczny przebieg i finał.

W tym odcinku

Ku zaskoczeniu 62-letniej Ilony, jej córka Marta i zięć Janek wracają z podróży poślubnej po RPA tydzień wcześniej. Twierdzą, że mężczyzna musi pilnie zająć się służbowymi obowiązkami. Jednocześnie są zmęczeni oraz przygnębieni. Jakiś czas później teściowa widzi, jak między małżonkami dochodzi do awantury, która wskazuje na agresję ze strony Janka. Marta jednak zaprzecza, jakoby była ofiarą przemocy domowej, natomiast oskarża męża o zdrady. Ilona podejrzewa, że partnerka nie pozostaje mu dłużna, kiedy dostrzega ją w towarzystwie Adama. Kilka dni później spotyka przed domem zięcia, który ma na twarzy ślady pobicia. 62-latka bierze to za pozostałość po bójce mężczyzny z rywalem. Janek prostuje pomyłkę - ukochana podniosła na niego rękę, zresztą nie pierwszy raz. Teściowa mu nie wierzy. Wkrótce Martę aresztuje policja. Ilona jest pewna, że została zatrzymana z powodu niedawnych oskarżeń.

Zobacz także

Ładuję...