Teleman

Lombard. Życie pod zastaw 8 (411)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pracownica korporacji Wiktoria stoi przed szansą wyjazdu na szkolenie do USA i awansu. Jednak jej przełożony, Arczi, jest zdania, że fascynacja Wiki wspinaczką może przeszkodzić jej w karierze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) prowadzi dobrze prosperujący lombard na ul. Cichej. W lokalu nie brakuje klientów - ani tych zaprzyjaźnionych, jak Filomena (Małgorzata Rożniatowska), Boguś (Bogdan Kalus) czy Zefel (Krzysztof Hanke), ani tych nowych. Każdy z nich, przynosząc pod zastaw mniej lub bardziej cenny przedmiot, zaprezentuje także historię swojego życia. Do lombardu zajrzy więc zaginiona malarka czy klient o nazwisku Jeziorak (Jerzy Skoczylas), który zaintryguje pracowników lombardu przedmiotami pod zastaw od wnuczka. Opowiedziana również zostanie kryminalna historia związana z księgozbiorem z pewnej biblioteki.

W tym odcinku

Pracownica korporacji Wiktoria stoi przed szansą wyjazdu na prestiżowe szkolenie do USA i awansu. Jednak jej przełożony, Arczi, jest zdania, że fascynacja Wiki wspinaczką może przeszkodzić jej w karierze. Stawia kobietę przed trudnym wyborem. Klientka lombardu chce pozbyć się nie całkiem sprawnego zegara z kukułką. Wmawia Mariuszowi i Jacy, że sprzęt wymaga ustawienia w odpowiednim miejscu. Terapeuta zaprasza Patrycję na randkę w restauracji. Dziewczyna stanowczo odmawia. Policjanci nie wierzą w przemianę duchową Ryżego. Wkrótce dowiadują się, że osadzony nie mógł przebywać na miejscu zbrodni, kiedy doszło do zabójstwa biznesmena. Ryży nadal jednak nie jest skory do współpracy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...