Na dobre i na złe | odc. 810: Ci, którzy zostali

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po wybuchu gazu Konica zarządza ewakuację. Profesor Falkowicz powierza syna kolegom i wraca do szpitala, by znaleźć Kasię. Mimo własnych obrażeń Tadek pomaga innym ofiarom. W końcu mdleje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Po wybuchu gazu Konica zarządza ewakuację. Profesor Falkowicz jednak powierza syna kolegom i wraca do szpitala, by znaleźć Kasię. Kiedy w końcu mu się to udaje, uświadamia sobie, że stan żony jest bardzo ciężki. Przed szpitalem doktor Fisher stara się pocieszyć zrozpaczoną Matyldę. Mimo własnych obrażeń Tadek pomaga innym ofiarom. W końcu jednak omdlewa. Zaalarmowany krzykiem Halinki Marcin rzuca mu się na ratunek. Zamartwiając się o życie syna, Janusz czeka przed budynkiem. Wyznaje Lucynie, że zawiódł jako ojciec i boi się, że nie zdąży już naprawić swoich błędów. Jedna z wind staje się pułapką dla Blanki i Radwana. Przez szczelinę w drzwiach do środka zaczyna wlatywać dym.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...