Teleman

Brzydula 2 (146)

serial komediowy Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julka budzi się w środku nocy w mieszkaniu Marka i chce, by odwiózł ją do mamy. Nad ranem mężczyzna udowadnia dzieciom, że jest przygotowany na ich pobyt. Okazuje się jednak, że czymś zapomniał.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Julka budzi się w środku nocy w mieszkaniu Marka i chce, by odwiózł ją do mamy. Tymczasem Ula nie śpi. Przegląda rodzinne zdjęcia, gdy odzywa się telefon. Violetta również nie może zaznać spokoju. Pewne wiadomości sprawiają, że stawia na równe nogi Sebastiana i mecenasa Fica. Nad ranem Marek udowadnia dzieciom, że jest przygotowany na ich pobyt. Kupił nowe ubrania i przybory do higieny. Okazuje się jednak, że jest coś, o czym zapomniał. Sebastian pędzi do Violetty do hotelu. Drzwi otwiera mu Fic, informując, że Kubasińska bierze kąpiel. Marek odwozi dzieci do szkoły, po czym jedzie pożegnać się z terapeutką. Ula rozmawia później z pociechami o nowej rzeczywistości.

Występują

Ładuję...