Teleman

Zakochani po uszy 5 (335)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dziewczyna Antka, Janka, zamierza zdobyć dowody na niewinność oskarżonej o kradzież Tosi. Daniel nie przestaje walczyć o Hanię. Przeprasza Małgorzatę i wyznaje, że kocha jej córkę.

Oglądaj w telewizji

Śr 4.08 15:20
TVN Fabułalogo

Opis

Szczęście Asi (Katarzyna Grabowska) i Piotra (Michał Meyer) zostaje zburzone po tragicznym wypadku. Młoda pani weterynarz zostaje sama z dziećmi i musi stawić czoła nowej rzeczywistości. Sylwia (Kamila Kamińska) po wyjściu z więzienia próbuje ułożyć sobie życie. Rozpoczyna pracę w kancelarii prawniczej. Problem w tym, że bardzo trudno będzie jej odzyskać zaufanie innych. Los kolejny raz stawia również na jej drodze Michała (Jędrzej Hycnar), przed którym skrywa ona tajemnicę. Soni (Pola Błasik) ciężko jest pogodzić się z faktem, że Bartek (Mateusz Mosiewicz) jest zakochany w innej. Mężczyzna jest rozdarty pomiędzy zobowiązaniami wobec dawnej ukochanej a uczuciami do Tamary (Monika Kaleńska). Tymczasem w klinice stomatologicznej pojawiają się nowi lekarze: Karolina (Anna Karczmarczyk) i Radek (Piotr Nerlewski).

W tym odcinku

Dziewczyna Antka, Janka, zamierza zdobyć dowody na niewinność oskarżonej o kradzież Tosi. Daniel nie przestaje walczyć o Hanię. Przeprasza Małgorzatę i wyznaje, że kocha jej córkę. Kobieta nie ma żalu i stara się go zrozumieć. Chce, żeby wszyscy doszli do porozumienia. Tymczasem Zośka proponuje Kubie spotkanie. Radek ostrzega kolegę, że ta dziewczyna jest zdolna do wszystkiego. Kuba rezygnuje z rozmowy z nią. Wkrótce w mieszkaniu jego i Pauli pojawia się policja. Okazuje się, że Zośka nie żyje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...