Teleman

Ten moment (15)

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

32-letni Daniel spędza w firmie po 12 godzin. Z tego powodu między mężczyzną a jego żoną dochodzi do ciągłych kłótni. Tymczasem szef Daniela wzywa na sobotnie zebranie wszystkich pracowników.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Każdemu przytrafił się kiedyś ten moment. Może to być koniec wielkiej miłości, bezlitosna kłótnia rodzinna, choroba, która zagraża życiu, zwolnienie z pracy czy zdrada przyjaciela. Powody są różne, jednak zawsze chodzi o całkowitą zmianę dotychczasowej sytuacji życiowej. Serial "Ten moment" opowiada o ludziach, których los na zawsze odmieniła jedna chwila. Kamera towarzyszy bohaterom, połączonym tym samym biegiem wydarzeń, mimo że wcześniej nawet się nie znali. Producenci skoncentrują się zwłaszcza na momencie przemiany. Każdy odcinek to odrębna, fascynująca i bardzo emocjonalna historia. W odróżnieniu od innych seriali tego typu, zastosowano w nim wizualizację jednoczesności akcji, ograniczając komentarz do minimum.

W tym odcinku

32-letni Daniel Kowalczuk pracuje w agencji reklamowej. Spędza w firmie po 12 godzin. Często także kończy projekty po powrocie do domu. Z tego powodu między mężczyzną a jego żoną Mileną dochodzi do ciągłych kłótni. Tymczasem szef Daniela, Wiktor Gomulewski, wzywa na zebranie w sobotnie przedpołudnie wszystkich pracowników. Daniel jest zmuszony zabrać ze sobą 3- letniego syna Kubę. Wkrótce dochodzi do tragedii. Panuje upał, a ochroniarz znajduje zamkniętego w samochodzie małego Kubusia.

Zobacz także

Ładuję...