Teleman

To był rok! (27)

program rozrywkowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Widzowie odbędą nostalgiczną podróż do roku 1983. Na kanapie Izy Krzan zasiądzie Bogdan Kalus, który świętował wówczas osiemnaste urodziny. Z kolei Tomka Wolnego wesprze Jacek Borkowski.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dwie drużyny gwiazd pod wodzą Izabelli Krzan i Tomasza Wolnego będą odpowiadać na pytania dotyczące jednego wybranego okresu historycznego - od lat 60. XX wieku do czasów współczesnych. W trakcie trzech głównych rund sprawdzą swoją wiedzę na temat ówczesnej popkultury, mody, sportu, obyczajów czy życia codziennego. W każdym odcinku kapitanowie drużyn wraz z prowadzącym show Tomaszem Kammelem zaśpiewają przeboje danego okresu, a zaproszony do studia gość specjalny przypomni hity z prezentowanego roku. Scenografia, stylizacja uczestników i tematyka dosłownie przenoszą widzów do przeszłości.

Widzowie odbędą nostalgiczną podróż do roku 1983. W Polsce został zniesiony wówczas stan wojenny, a Lech Wałęsa otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla. W kinach swoją premierę miał "Wielki Szu", zaś na runku muzycznym pojawiła się debiutancka płyta Madonny. Na kanapie Izy Krzan zasiądzie Bogdan Kalus, który w 1983 roku świętował osiemnaste urodziny. Z kolei Tomka Wolnego wesprze Jacek Borkowski. Dla aktora był to wyjątkowy okres w życiu związany z narodzinami jego córki, pracą w Teatrze Ateneum oraz rolą w filmie "Soból i panna". Jako tajemniczy gość wystąpi wokalistka Urszula, która opowie o kulisach nagrywania teledysku do przeboju "Dmuchawce, latawce, wiatr". Na scenie wybrzmi natomiast utwór Lombardu - "Szklana pogoda". Na koniec wysłannicy programu odwiedzą Ursynów, gdzie toczyły się losy bohaterów serialu "Alternatywy 4".

Występują

Zobacz także

Ładuję...