Teleman

Zakochani po uszy 5 (334)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tymon odkrywa, że kasa klubu jest pusta. Laura, udając zaskoczenie, wzywa na miejsce Tosię, która poprzedniego dnia była ostatnią osobą w pracy. Przekonany o winie tancerki szef stawia jej ultimatum.

Oglądaj w telewizji

Wt 3.08 15:55
TVN Fabułalogo

Opis

Szczęście Asi (Katarzyna Grabowska) i Piotra (Michał Meyer) zostaje zburzone po tragicznym wypadku. Młoda pani weterynarz zostaje sama z dziećmi i musi stawić czoła nowej rzeczywistości. Sylwia (Kamila Kamińska) po wyjściu z więzienia próbuje ułożyć sobie życie. Rozpoczyna pracę w kancelarii prawniczej. Problem w tym, że bardzo trudno będzie jej odzyskać zaufanie innych. Los kolejny raz stawia również na jej drodze Michała (Jędrzej Hycnar), przed którym skrywa ona tajemnicę. Soni (Pola Błasik) ciężko jest pogodzić się z faktem, że Bartek (Mateusz Mosiewicz) jest zakochany w innej. Mężczyzna jest rozdarty pomiędzy zobowiązaniami wobec dawnej ukochanej a uczuciami do Tamary (Monika Kaleńska). Tymczasem w klinice stomatologicznej pojawiają się nowi lekarze: Karolina (Anna Karczmarczyk) i Radek (Piotr Nerlewski).

W tym odcinku

Tymon odkrywa, że kasa klubu jest pusta. Laura, udając zaskoczenie, wzywa na miejsce Tosię, która poprzedniego dnia była ostatnią osobą w pracy. Przekonany o winie tancerki szef stawia jej ultimatum - jeśli w ciągu kilku dni nie zwróci skradzionych pieniędzy, on zawiadomi policję. Wojtek staje w obronie ukochanej, ale po słowach Laury nabiera podejrzeń. Klara poznaje Samantę. Łączą siły, by zemścić się na Karolinie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...