Ukryta prawda | sezon 19 odc. 1268

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

40-letnia Halina odkrywa, że jej córka Alicja jest w ciąży. Dziewczyna ukrywała tę informację, a kiedy prawda wychodzi na jaw, nie chce podać imienia ojca dziecka. Wkrótce dochodzi do tragedii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieści o zwykłych ludziach, które napisało życie. Każdy odcinek to nowa historia, pełna zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć. Jedne są zabawne, inne mają dramatyczny przebieg i finał.

W tym odcinku

40-letnia Halina odkrywa, że jej córka 19-letnia Alicja jest w ciąży. Dziewczyna ukrywała tę informację, a kiedy prawda wychodzi na jaw, nie chce podać imienia ojca dziecka. Mimo swego rozczarowania postawą nastolatki, matka robi wszystko, żeby ją wspierać. Niestety, Alicja umiera podczas porodu, zaś niemowlę musi zostać w szpitalu z powodu infekcji bakteryjnej. Halina postanawia zostać rodziną zastępczą wnuczki, chociaż sprzeciwia się temu jej partner, Krzysztof. Na pogrzebie 19-latki kondolencje składa kobiecie ukochany córki. Jak podejrzewa 40-latka, to on może być ojcem dziecka. Mężczyzna decyduje się wychować maleństwo, ale najpierw chce sprawdzić, czy rzeczywiście jest jego. Halina obiecuje zrobić test, kiedy tylko odbierze wnuczkę ze szpitala. Problem w tym, że okazuje się ona czarnoskóra...

Zobacz także

Ładuję...