Teleman

Elif (974)

serial obyczajowy Turcja 2014-2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Levent uczy Hümeyrę jeździć na rowerze. Okazuje jej przy tym wiele cierpliwości. Emirhan w ramach pracy domowej ma przeprowadzić wywiad z wybraną osobą. Melek postanawia znaleźć nowe mieszkanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Levent uczy Hümeyrę jeździć na rowerze. Okazuje jej przy tym wiele cierpliwości. Emirhan w ramach pracy domowej ma przeprowadzić wywiad z wybraną osobą. Wybiera Şafaka. Leman jest szczęśliwa, gdy widzi chłopca, ale stara się to ukryć. Sedat obserwuje z ukrycia, jak Kerem podwozi Asli pod dom. Gdy sądzi, że mężczyzna odjechał, napada na dziewczynę. Kerem widzi całe zdarzenie i interweniuje. Tym samym dowiaduje się o problemach podwładnej. Wkrótce wściekły Sedat pojawia się pod domem Melek i Asli. Wykrzykuje pod adresem kobiet wyzwiska. Melek postanawia znaleźć nowe mieszkanie. Kiymet podsłuchuje rozmowę Macide z Leventem. Domyśla się, że jej siostra ma zaniki pamięci.

Występują

Zobacz także

Ładuję...