Teleman

Zakochani po uszy 5 (333)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zośka odwołuje spotkanie z Kubą, który zaplanował prowokację. Paula nie czuje się zbyt w pewnie w tej sytuacji. Jej zazdrosna o byłą kochankę narzeczonego. Laura stara się pogrążyć Tosię.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Szczęście Asi (Katarzyna Grabowska) i Piotra (Michał Meyer) zostaje zburzone po tragicznym wypadku. Młoda pani weterynarz zostaje sama z dziećmi i musi stawić czoła nowej rzeczywistości. Sylwia (Kamila Kamińska) po wyjściu z więzienia próbuje ułożyć sobie życie. Rozpoczyna pracę w kancelarii prawniczej. Problem w tym, że bardzo trudno będzie jej odzyskać zaufanie innych. Los kolejny raz stawia również na jej drodze Michała (Jędrzej Hycnar), przed którym skrywa ona tajemnicę. Soni (Pola Błasik) ciężko jest pogodzić się z faktem, że Bartek (Mateusz Mosiewicz) jest zakochany w innej. Mężczyzna jest rozdarty pomiędzy zobowiązaniami wobec dawnej ukochanej a uczuciami do Tamary (Monika Kaleńska). Tymczasem w klinice stomatologicznej pojawiają się nowi lekarze: Karolina (Anna Karczmarczyk) i Radek (Piotr Nerlewski).

W tym odcinku

Zośka w ostatniej chwili odwołuje spotkanie z Kubą, który zaplanował prowokację. Paula nie czuje się zbyt w pewnie w tej sytuacji. Jej zazdrosna o byłą kochankę narzeczonego. Laura stara się pogrążyć Tosię i doprowadzić do jej rozstania z Wojtkiem. Zabiera pieniądze z kasy klubu, a następnie zamierza oskarżyć dziewczynę o kradzież.

Występują

Twórcy

Ładuję...