Teleman

Trudne sprawy | sezon 5 odc. 15: Blondynka lekceważona przez otoczenie

serial paradokumentalny Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magdalena często ma kłopoty z powodu swojego prowokacyjnego stylu bycia. Właśnie musiała zrezygnować z pracy w butiku w Lubaniu i przenieść się do swojego chłopaka, do Wrocławia...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Poruszające opowieści o kłopotach zwykłych ludzi - zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym.

W tym odcinku

Magdalena Mencel często wpada w kłopoty z powodu swojego atrakcyjnego wyglądu i prowokacyjnego stylu bycia. Właśnie musiała zrezygnować z pracy w butiku w Lubaniu i przenieść się do swojego chłopaka Rafała Szymańskiego do Wrocławia. Tam jednak napotyka kolejne przeszkody. Rodzice mężczyzny wciąż knują przeciwko niej intrygi. Także jej trzynastoletnia córka Marta ma przez nią problemy w szkole. Jej koledzy rozpowiadają, że Magdalena romansuje z wychowawcą dziewczynki. Matka prosi córkę, by ignorowała plotki, ale ona ma dość docinków znajomych i ucieka do babci w Lubaniu. Tymczasem nowy szef Magdaleny oskarża ją o kradzież i zwalnia. Kobieta jest załamana. Wkrótce jednak los się do niej uśmiecha.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...