Weterynarze z sercem (107)

magazyn przyrodniczy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Twórcy odwiedzą ogród zoologiczno-botaniczny w Toruniu, gdzie samica pytona poddana została kuracji hormonalnej. Widzowie dowiedzą się również o programie 'Okno życia' dla małych, bezdomnych gryzoni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pomysł na program powstał na fali rosnącej popularności na świadome wprowadzanie zwierząt domowych do życia polskich rodzin. Propozycja dla widzów poszukujących przystępnej wiedzy o swoich podopiecznych i możliwościach poprawy ich losu. W programie pokazana będzie opieka medyczna nad pacjentami m.in. klinik weterynaryjnych, zwierzętami w ogrodach zoologicznych, ośrodkach ratujących dzikie stworzenia czy stadninach koni. Widzowie zobaczą, jakie korzyści w rozwoju ludzi dają zwierzęta i jak ważne jest dbanie o ich dobro.

Tematem odcinka jest nauka posłuszeństwa poprzez zabawę. To nie tylko rywalizacja sportowa, ale również nauka przydatna w codziennym życiu z psem. Twórcy serialu odwiedzą ogród zoologiczno-botaniczny w Toruniu, gdzie samica pytona poddana została kuracji hormonalnej, a leczenie zakończyło się sukcesem. Widzowie dowiedzą się również o programie "Okno życia" dla małych, bezdomnych gryzoni. Do kącika adopcyjnego tym razem trafią szczurek Soni i myszka Fiołka.

Występują

Twórcy

Ładuję...