Teleman

Nierealne (5/6)

(The Nevers)

serial obyczajowy USA 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

W mieście ma się odbyć egzekucja. Penance staje przed dylematem. Podjęta przez nią decyzja może pokrzyżować plany Amalii. Konflikt kobiet zmusza sieroty do opowiedzenia się po stronie jednej z nich.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Londyn, ostatnie lata panowania królowej Wiktorii. W mieście dochodzi do niewytłumaczalnych zjawisk. Spora grupa osób, przede wszystkim kobiet, odkrywa w sobie nadprzyrodzone moce. Nie wszystkie te zdolności budzą zachwyt, niektóre wydają się niebezpieczne. Ludzie ci są traktowani jak odszczepieńcy i mieszkańcy stolicy nie chce mieć z nimi do czynienia. Na czele nowej społeczności stają dwie niezwykłe kobiety: tajemnicza i żądna walki Amalia True (Laura Donnelly) oraz inteligentna wynalazczyni Penance Adair (Ann Skelly). Wspólnymi siłami zamierzają stworzyć dla swoich ludzi bezpieczne miejsce i są zdeterminowane, by powstrzymać każdego, kto spróbuje im w tym przeszkodzić.

W tym odcinku

W mieście ma się wkrótce odbyć egzekucja. Wszyscy na nią czekają. Penance staje przed poważnym dylematem moralnym. Podjęta przez nią decyzja może pokrzyżować plany Amalii. Konflikt między tymi kobietami zmusza sieroty do opowiedzenia się po stronie jednej z nich.

Występują

Ładuję...