Teleman

Rolnicy. Podlasie (9)

serial dokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michał i Natalia chcą wiedzieć, jak sprawdza się ich nowa talerzówka. Jak tylko się pojawia, rolnik od razu przystępuje do działania. Maćka odwiedza sąsiad. Panowie zaplanowali ścinanie suszek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W kolejnym sezonie serialu dokumentaliści wracają na Podlasie, żeby zobaczyć, jak toczy się życie Emilki z Laszek, Tomka z Pokaniewa, Maćka z Kundzicz, Natalii i Michała z Haciek oraz Gienia i Andrzeja. Zaprezentują również nowych bohaterów serii. W ich życiu teraz wiele się dzieje. Szykują się poważne zmiany. W gospodarstwach rodzą się młode, które wymagają opieki, także weterynaryjnej. Gospodarze realizują różne pomysły, niekiedy brawurowe, czasem decydują się na ryzykowne inwestycje. Wiele planów może zostać zniweczonych przez niekorzystne warunki pogodowe.

W tym odcinku

Michał i Natalia, gospodarze z Haciek, chcą wiedzieć, jak sprawdza się ich nowa talerzówka. Jak tylko się pojawia, rolnik od razu przystępuje do działania. Gienio i Andrzej budują przy wsparciu znajomego ze Strabli nowe ogrodzenie. Muszą też wykonać swoje codzienne obowiązki. Maćka odwiedza sąsiad Kuba. Panowie zaplanowali wspólne ścinanie suszek w lesie oraz karmienie bydła. Gospodarze bardzo cenią wzajemną pomoc. Po wykonanej pracy Maciek pomaga Kubie w naprawie dachu.

Zobacz także

Ładuję...