Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2442

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kasia nie widzi dla siebie przyszłości w Polsce. Przekonuje Łukasza, by przeprowadzili się z rodziną na Sycylię. Justin poznaje matkę Patryka. Między nimi szybko pojawia się zażyłość.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Kasia nie widzi dla siebie przyszłości w Polsce. Przekonuje Łukasza, by na stałe przeprowadzili się z rodziną na Sycylię. Sadowski wie jednak, że oznaczałoby to nie tylko utratę pracy, ale i rozstanie z Paulinką. W fitness klubie Vincenzo organizuje degustację włoskich potraw dla niewidomych dzieci. Łucja korzysta z okazji, by nawiązać bliższą relację z Hermanem. Regina rozpamiętuje swoją podróż poślubną na Sycylii. Bardzo ją to wzrusza i w objęciach Włocha wspomina zmarłego męża. Franek tymczasem martwi się nieobecnością narzeczonej. Justin poznaje matkę Patryka. Różnica wieku okazuje się żadną przeszkodą i między nimi szybko pojawia się zażyłość. Kanadyjczyk proponuje Sławce, by przyszła na jego urodzinową imprezę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...