Piękni i bezrobotni: Paparazzi (4)

serial komediowy Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Romek i Gwidon rozpoczynają pracę w tabloidzie. Dostają tylko mało istotne zlecenia. Gdy przypadkowo udaje im się zrobić dobre zdjęcie, postanawiają stanąć do rywalizacji z doświadczonymi paparazzi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Robert Górski i Mikołaj Cieślak, komicy znani z kultowego "Ucha Prezesa" i Kabaretu Moralnego Niepokoju, wracają w zupełnie nowej odsłonie. Program jest realizacją autorskiego projektu pierwszego z nich. Opowiada o ludziach poniżanych przez system, którzy jednak nie zamierzają się poddawać i wytrwale szukają sposobu na zmianę swojego losu. Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) mieszkają i pracują razem. Pierwszy z nich do ironiczny realista, drugi zaś - naiwny lekkoduch. Obaj zostają oszukani przez dawnego znajomego, Wiśniewskiego (Wojciech Kalarus). Odsetki kredytu, który miał im umożliwić lepszy start w życie, rosną w zastraszającym tempie. Bracia szukają więc coraz to nowych sposobów na zdobycie potrzebnych pieniędzy. Pomaga im właścicielka lokalnego sklepu, Krysia (Anna Karczmarczyk), która uczy naiwnych mężczyzn, jak działa świat.

W tym odcinku

Romek i Gwidon rozpoczynają pracę w tabloidzie. Marzą o tym, aby pokazywać światu gwiazdorskie skandale. Dostają jednak same mało istotne zlecenia. Gdy przypadkowo udaje im się zrobić dobre zdjęcie, postanawiają stanąć do rywalizacji z doświadczonymi paparazzi. Stawką w tych zawodach jest utrzymanie stanowiska. Gwidon jednak postanawia poddać się bez walki, gdyż nie chce upokarzać profesjonalistów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...