Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2441

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iza wraca z Wenecji, by zająć się Paulinką. Wygaduje się Kasi, że to nie pierwsze problemy Łukasza na stanowisku kuriera. Sadowski opuszcza areszt. Natalia stara się wymyślić, jak pomóc klientce.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Iza wraca z Wenecji, by znowu zająć się Paulinką. Nieumyślnie wygaduje się Kasi, że to nie pierwsze problemy Łukasza na stanowisku kuriera. Sadowski wreszcie zostaje zwolniony z aresztu. Małżonkowie szczerze rozmawiają o swojej sytuacji i ostatnich wydarzeniach. Natalia stara się wymyślić, jak pomóc klientce, Halinie Kałuży. Kobieta padła ofiarą oszusta, Wojtasika, który zajmuje się pośrednictwem w fikcyjnych małżeństwach z ludźmi z zagranicy. Malwina zgadza się działać pod przykrywką. Umawia się z mężczyzną i udaje kobietę zmagającą się z kłopotami finansowymi. Madzia przyznaje Oliwce, że zazdrości jej relacji z Kajtkiem. Też chciałaby mieć partnera, który potrafi okazywać ukochanej swoje uczucia. Kacper znajduje nowe zajęcie po tym, jak zakończył prace nad projektem naukowym. Teraz zamierza udzielać korepetycji online studentce Hani.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...