Teleman

Zakochani po uszy 5 (332)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po powrocie z wieczoru kawalerskiego Kuba mierzy się z nieoczekiwaną sytuacją. Okazuje się, że Zośka uwięziła opiekunkę Jagody w łazience, a sama zamierza porwać dziecko. Mężczyzna zawiadamia policję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Szczęście Asi (Katarzyna Grabowska) i Piotra (Michał Meyer) zostaje zburzone po tragicznym wypadku. Młoda pani weterynarz zostaje sama z dziećmi i musi stawić czoła nowej rzeczywistości. Sylwia (Kamila Kamińska) po wyjściu z więzienia próbuje ułożyć sobie życie. Rozpoczyna pracę w kancelarii prawniczej. Problem w tym, że bardzo trudno będzie jej odzyskać zaufanie innych. Los kolejny raz stawia również na jej drodze Michała (Jędrzej Hycnar), przed którym skrywa ona tajemnicę. Soni (Pola Błasik) ciężko jest pogodzić się z faktem, że Bartek (Mateusz Mosiewicz) jest zakochany w innej. Mężczyzna jest rozdarty pomiędzy zobowiązaniami wobec dawnej ukochanej a uczuciami do Tamary (Monika Kaleńska). Tymczasem w klinice stomatologicznej pojawiają się nowi lekarze: Karolina (Anna Karczmarczyk) i Radek (Piotr Nerlewski).

W tym odcinku

Po powrocie z nieudanego wieczoru kawalerskiego Kuba mierzy się z nieoczekiwaną sytuacją. Okazuje się, że Zośka uwięziła opiekunkę Jagódki w łazience, a sama zamierza porwać dziecko. Mężczyźnie udaje się odzyskać córkę i złapać kobietę. Następnie zawiadamia policję. Zośka przedstawia funkcjonariuszom własną wersję wydarzeń. Oskarża Kubę o szantaż. Ten za radą Tomka postanawia ją sprowokować. Hania jest cały czas zła na Daniela i nie daje mu się przeprosić. Mieszkanie Asi i Piotra wynajmuje Kacper.

Występują

Twórcy

Ładuję...