Teleman

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (481)

serial kryminalny Polska 2020  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Znaleziono kolejną ofiarę napaści z twarzą oszpeconą przerażającym makijażem. Funkcjonariusze domyślają się, że tajemniczy morderca o pseudonimie Makeupista ponownie wyruszył na łowy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Oprócz prowadzenia śledztw, członkowie załogi zmagają się również z osobistymi problemami. Między Górską (Magdalena Margulewicz) a Jaworem (Michał Kitliński) toczy się niejasna gra, związek Pauliny (Kamila Ścibiorek) z Głowackim (Tomasz Sobczak) rozkwita, a Walczak (Michał Mrozek) trafia do klasztoru. Tymczasem Ola (Gabriela Oberbek) zyskuje nowego wielbiciela, Kopczyk (Dariusz Siastacz) musi zmierzyć się ze swoimi lękami, a bracia Gawlikowie - z nieznośną nastoletnią podopieczną.

W tym odcinku

W mieście znaleziona zostaje kolejna ofiara napaści z twarzą oszpeconą przerażającym makijażem. Funkcjonariusze domyślają się, że tajemniczy morderca o pseudonimie Makeupista, którego trop stracili jakiś czas temu, ponownie wyruszył na łowy. Tym razem jego ofierze udało się przeżyć. Jeden z pensjonariuszy lokalnego więzienia zawiadamia Wach i Walczaka, że ma cenne informacje na temat sprawcy. Zdradzi je w zamian za złagodzenie kary. Tymczasem Paulina kłóci się z Głowackim. Lekarz nie chce odpuścić sprawy pani Siemiradzkiej.

Występują

Zobacz także

Ładuję...