Teleman

SuperLudzie (31)

serial dokumentalny Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Historia Sebastiana Grzywacza, który jest ociemniały, ale radzi sobie lepiej niż niejedna w pełni sprawna osoba. Trenuje m.in krav magę i jiu-jitsu. Pracuje w fundacji i prowadzi warsztaty dla dzieci.

Oglądaj w telewizji

Wt 15.06 5:30
Superstacjalogo
Śr 23.06 2:30
Polsat Rodzinalogo
Czw 24.06 2:00
Polsat Rodzinalogo
So 26.06 16:00
Polsat Gameslogo

Opis

Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.

W tym odcinku

Historia Sebastiana Grzywacza, który jest ociemniały, ale radzi sobie lepiej niż niejedna w pełni sprawna osoba. Fascynują go sporty walki - trenuje m.in krav magę i jiu-jitsu. Mężczyzna pracuje w fundacji i prowadzi w szkołach warsztaty dla dzieci - pokazuje im, że niepełnosprawni można żyć normalnie. Uwielbia adrenalinę, a przez życie idzie wraz ze swoim ukochanym synkiem, Frankiem, oraz psem przewodnikiem, Rolkiem. Kolejnym bohaterem programu jest Grzegorz Papis. Wskutek nieszczęśliwego wypadku porusza się on na wózku inwalidzkim. Sport towarzyszy mu od zawsze. Aktualnie skupia się na trenowaniu tenisa stołowego, gra z osobami sprawnymi i niepełnosprawnymi. To człowiek o wielkiej woli walki, który motywuje innych do działania.

Zobacz także

Ładuję...