Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2440

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kasia dowiaduje się od Stefana o zatrzymaniu Łukasza i wraca do kraju. Razem z Alicją próbuje doprowadzić do zwolnienia męża. Hubert wychodzi na wolność. Od razu wdaje się z Klarą w kłótnię.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Stefan poinformował Kasię o zatrzymaniu Łukasza. Kobieta wraca więc do kraju. Razem z Alicją próbuje doprowadzić do zwolnienia męża. Ksawery i Paulinka coraz częściej pytają, co dzieje się z ich ojcem. W związku z problemami zdrowotnymi Hubert wychodzi na wolność. Od razu wdaje się z Klarą w kłótnię. Kiedy Pyrka wychodzi do pracy, Szczepka ostrzega Huberta, że skandal z kroplówkami może skończyć się utratą posady w pogotowiu. Mając wsparcie Olgi, Michalina udaje się na badania do doktor Kingi, znajomej Iwony. W dalszym ciągu nie zdradza matce prawdziwego powodu swojej wizyty u ginekologa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...