Teleman

Zakochani po uszy 5 (331)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Z pomocą Tamary Sonia i Bartek docierają do dobrego specjalisty. W bistro trwają przygotowania do wieczoru panieńskiego Pauli. Zośka podstępem dostaje się do domu narzeczonych. Chce porwać Jagódkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Szczęście Asi (Katarzyna Grabowska) i Piotra (Michał Meyer) zostaje zburzone po tragicznym wypadku. Młoda pani weterynarz zostaje sama z dziećmi i musi stawić czoła nowej rzeczywistości. Sylwia (Kamila Kamińska) po wyjściu z więzienia próbuje ułożyć sobie życie. Rozpoczyna pracę w kancelarii prawniczej. Problem w tym, że bardzo trudno będzie jej odzyskać zaufanie innych. Los kolejny raz stawia również na jej drodze Michała (Jędrzej Hycnar), przed którym skrywa ona tajemnicę. Soni (Pola Błasik) ciężko jest pogodzić się z faktem, że Bartek (Mateusz Mosiewicz) jest zakochany w innej. Mężczyzna jest rozdarty pomiędzy zobowiązaniami wobec dawnej ukochanej a uczuciami do Tamary (Monika Kaleńska). Tymczasem w klinice stomatologicznej pojawiają się nowi lekarze: Karolina (Anna Karczmarczyk) i Radek (Piotr Nerlewski).

W tym odcinku

Z pomocą Tamary Sonia i Bartek docierają do bardzo dobrego specjalisty. Dr Rudzki wyznacza Stasiowi szybki termin wizyty. Majewski jest bardzo wdzięczny dziewczynie, a Iwo staje się zazdrosny. W bistro trwają ostatnie przygotowania do wieczoru panieńskiego Pauli. Tymczasem wieczór kawalerski Kuby nie zapowiada się ciekawie. Bartek musi jechać do szpitala do Soni i Stasia, a Radek, który dostaje wiadomość o awarii flying tube, przenosi się z przyszłym panem młodym na imprezę Pauli. Tymczasem Zośka podstępem dostaje się do mieszkania narzeczonych i chce porwać Jagódkę.

Występują

Twórcy

Ładuję...