Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3216

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Robert wciąż nie znalazł dowodów na to, że Henryk zamordował żonę. By mu pomóc, Weronika stara się sprowokować Grzelaka. Bednarczukowa decyduje się zrezygnować z pracy. Uczniowie ją przepraszają.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Śledztwo, które prowadzi Robert, utknęło w martwym punkcie. Tadeusiak jest załamany, ponieważ nie znalazł dowodów przemawiających za tym, że Henryk zamordował żonę. Niespodziewanie otrzymuje pomoc od Weroniki. Podczas widzenia z Grzelakiem Roztocka stara się go sprowokować. Słyszy zaskakujące słowa. Mario opowiada Igorowi o awanturze i pobiciu przez sąsiada. Niestety, ktoś usunął zapis z kamery znajdującej się przed budynkiem. Kuzyn Elżbiety oskarża o to prokuratora Bromskiego. Przedstawia go jako fanatyka, który walczy ze środowiskiem LGBT. Nowak postanawia sprawdzić, czy Mario ma rację. Wypytuje Sławka. Zdobyte informacje sprawiają, że kończy swoje dziennikarskie dochodzenie. Postępowanie ukochanego nie podoba się Eli. Bednarczukowa - załamana z powodu tego, co zrobiła - decyduje się zrezygnować z pracy. Danka, by temu zapobiec, tłumaczy uczniom, jak mocno zranili nauczycielkę. Młodzież przeprasza. Teresę dużo bardziej cieszy reakcja Rafała, który rozmawia z nią spokojnie i czule.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...