Barwy szczęścia | odc. 2439

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjanci przesłuchują Huberta i Łukasza. Wypytują o ich współpracę z firmą Łąka-Wit i handel zakazanymi substancjami. Iwona załatwia Michalinie wizytę u swojej znajomej ginekolog.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Policjanci przesłuchują Huberta i Łukasza. Wypytują o ich współpracę z firmą Łąka-Wit i handel zakazanymi substancjami. Do bliskich mężczyzn docierają wieści o ich aresztowaniu i postawionych zarzutach. Iwona załatwia Michalinie wizytę u swojej znajomej ginekolog. Wkrótce dzwoni do niej Marek. Próbuje dociec przyczyn osobliwego zachowania Witka i jego dziewczyny. Pyrka jednak zachowuje w tajemnicy ich podejrzenia, że Michalina zaszła w ciążę. Złoty podejmuje się prowadzenia kursów komputerowych dla rodziców w szkole Niedzielskiej. Informatyk jest oczarowany dyrektorką. Do kancelarii Natalii po raz kolejny przychodzi Halina Kałuża. Wreszcie zapoznaje prawniczkę ze swoją historią. Okazuje się, że zawarła fikcyjne małżeństwo z obcokrajowcem. Teraz znalazła się na celowniku firmy windykacyjnej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...