Barwy szczęścia | odc. 2438

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Biznes Łąki prężnie się rozwija. Hubert i Irokez mają mnóstwo pracy. Do willi przedsiębiorcy po kolejną część przesyłek przyjeżdża także Łukasz. Sadowski i Pyrka nie kryją zdziwienia na swój widok.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Biznes Łąki prężnie się rozwija. Hubert i Irokez mają w związku z tym mnóstwo pracy. Do willi przedsiębiorcy po kolejną część przesyłek przyjeżdża także Łukasz. Sadowski i Pyrka nie kryją zdziwienia na swój widok. Posiadłość Łąki znajduje się tymczasem pod dyskretną obserwacją policji. Po tym, jak zapobiegł uprowadzeniu Madzi, Mikołaj chce spotkać się z dziewczyną. Prosi, by wybaczyła, że ją śledził. Zdradza również, że jego zachowanie to efekt nadużywania sterydów. Obiecuje jednak, że podejmie terapię i nigdy nie będzie już dla niej zagrożeniem. Magda nie wie, czy powinna dać mu szansę. Michalina wciąż zmaga się z wieloma dolegliwościami. Sądzi, że jest w ciąży. Iwona wpada do Marka razem z Wioletką i w mig zapoznaje się z sytuacją.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...