Teleman

Lombard. Życie pod zastaw 8 (403)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patostreamer Blender zasłynął z wypijania niezbyt apetycznych mikstur. Pewnego razu obraża konkurentkę, Patję. Urażona dziewczyna, wraz z obstawą, napada na chłopaka w jego mieszkaniu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) prowadzi dobrze prosperujący lombard na ul. Cichej. W lokalu nie brakuje klientów - ani tych zaprzyjaźnionych, jak Filomena (Małgorzata Rożniatowska), Boguś (Bogdan Kalus) czy Zefel (Krzysztof Hanke), ani tych nowych. Każdy z nich, przynosząc pod zastaw mniej lub bardziej cenny przedmiot, zaprezentuje także historię swojego życia. Do lombardu zajrzy więc zaginiona malarka czy klient o nazwisku Jeziorak (Jerzy Skoczylas), który zaintryguje pracowników lombardu przedmiotami pod zastaw od wnuczka. Opowiedziana również zostanie kryminalna historia związana z księgozbiorem z pewnej biblioteki.

W tym odcinku

Daniel Nowicki działa w sieci jako patostreamer Blender. Zasłynął z wypijania niezbyt apetycznych mikstur. Pewnego razu Daniel obraża na livie swoją konkurentkę Patję. Urażona dziewczyna, wraz z obstawą, napada na chłopaka w jego mieszkaniu. Skradziony stamtąd sprzęt - laptop, mikrofon i blender - próbują zastawić w lombardzie, a transmisję z napadu wrzucają do sieci. Widzowie wpłacają na ich konto dużo pieniędzy, a Patja dochodzi do wniosku, że warto kontynuować działanie w tym samym kierunku. Lombard Barskiego nieoczekiwanie staje się polem bitwy patostreamerów. Siwek chce zastawić drona, by sprawić przyjemność dziewczynie, która oczekuje, że wystąpi on na ślubie swojego przyjaciela w srebrzystym garniturze. Wkrótce jednak dostaje zlecenie, do którego potrzebuje sprzętu. Ziutek i Iwona odkrywają, że mają ze sobą wiele wspólnego.

Występują

Twórcy

Ładuję...