Teleman

Policjantki i Policjanci (765)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patrol dostaje zgłoszenie od małżeństwa, które wygrało w konkursie wycieczkę, a po powrocie z wyjazdu zastało dom splądrowany. Zapała traci klientów. Podejrzewa, że ktoś próbuje go zniszczyć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Patrol dostaje zgłoszenie od okradzionego małżeństwa, które wygrało w konkursie wycieczkę, a po powrocie z wyjazdu zastało swój dom splądrowany. Załoga ustala, że ktoś specjalnie próbował ich wywabić z domu. Tymczasem Zapała traci kolejnych klientów. Podejrzewa, że ktoś próbuje go zniszczyć. Lena zauważa, że Asia dziwnie się zachowuje. Wszystko wskazuje na to, że próba in vitro powiodła się i Zielińska może być w ciąży. Kamińska oraz Szulc pracują nad rozwiązaniem tajemnicy śmierci Marka. Wspólnie prześwietlają życie prywatne i zawodowe denata. Kamińska dokonuje szokującego odkrycia. W tym czasie jakiś patrol zatrzymuje jej córkę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...