Na sygnale: Wróć z nami do domu (310)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Zespół Wiktora udziela pomocy złodziejowi, który odniósł obrażenia, gdy próbował wysadzić bankomat. Medycy szukają też jego partnera. Ratownicy otaczają opieką także starszą panią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zawodowe i prywatne perypetie ratowników z Leśnej Góry. Choć borykają się z wieloma problemami w życiu prywatnym, z zaangażowaniem ratują życie i zdrowie pacjentów.

W tym odcinku

Zespół Wiktora udziela pomocy złodziejowi, który odniósł obrażenia, gdy próbował wysadzić bankomat. Medycy szukają też jego partnera w przestępczym fachu. Wybuch kosztował mężczyznę utratę palców. Ratownicy otaczają opieką także starszą panią. Kobieta zasłabła, ponieważ ktoś uprowadził jej wnuka. Ekipa karetki musi również zająć się poszkodowanymi w wypadku drogowym. Wśród nich jest małe dziecko. Tadzio po operacji wreszcie wraca do domu. Piotr usiłuje nakłonić Adama, by zawalczył o swoją rodzinę. Martyna pyta Basię, co łączy ją z Kubą. Kobieta początkowo się oburza, ale przyznaje, że bardzo się do siebie zbliżyli. Zwierza się też koleżance, że nie jest gotowa wybaczyć mężowi tego, że uległ podszeptom guru, po czym porzucił ją i syna.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...