Ten moment (7/20)

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

21-letni Maks i rok starszy Kuba szukają na swoim osiedlu przygód i pieniędzy na piwo. Chłopcy kradną tablice rejestracyjne, zdobywają broń, a następnie napadają na stację benzynową.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Każdemu przytrafił się kiedyś ten moment. Może to być koniec wielkiej miłości, bezlitosna kłótnia rodzinna, choroba, która zagraża życiu, zwolnienie z pracy czy zdrada przyjaciela. Powody są różne, jednak zawsze chodzi o całkowitą zmianę dotychczasowej sytuacji życiowej. Serial "Ten moment" opowiada o ludziach, których los na zawsze odmieniła jedna chwila. Kamera towarzyszy bohaterom, połączonym tym samym biegiem wydarzeń, mimo że wcześniej nawet się nie znali. Producenci skoncentrują się zwłaszcza na momencie przemiany. Każdy odcinek to odrębna, fascynująca i bardzo emocjonalna historia. W odróżnieniu od innych seriali tego typu, zastosowano w nim wizualizację jednoczesności akcji, ograniczając komentarz do minimum.

W tym odcinku

21-letni Maks i rok starszy Kuba szukają na swoim osiedlu przygód i pieniędzy na piwo. Obaj kradną tablice rejestracyjne, zdobywają broń, a następnie napadają na stację benzynową. Tymczasem zbuntowana nastolatka, Magda, którą denerwuje własna matka, pozbywa się paragonu ze stacji benzynowej. W drodze do domu między nią a matką dochodzi do kolejnej kłótni. Dziewczyna wraca po paragon i zostaje zakładniczką Maksa i Kuby.

Zobacz także

Ładuję...