Na ratunek 112: Staruszka zsuwa się z wózka inwalidzkiego/Kolega robi nastolatkowi tatuaż - wstrząs anafilaktyczny (30)

serial paradokumentalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pani Helena porusza się na wózku inwalidzkim. Tuż po wyjściu córki emerytka zsuwa się z wózka. Jacek w tajemnicy przed mamą prosi Marka, by zrobił mu tatuaż. Nagle zaczyna się źle czuć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Pani Helena jest osobą częściowo sparaliżowaną, porusza się na wózku inwalidzkim. Mieszka sama, ale codziennie przychodzi do niej córka. Tego feralnego dnia, już po wyjściu córki pani Helena zsuwa się z wózka. Nie może przypomnieć sobie numeru do córki, więc dzwoni pod 112. Jacek w tajemnicy przed mamą zaprasza do domu Marka, by zrobił mu tatuaż. Krótko po wprowadzeniu tuszu pod skórę Jacek zaczyna się czuć coraz gorzej. Marek wyśmiewa złe samopoczucie kolegi. A gdy Jacek dostaje duszności, Marek wpada w panikę i ucieka.

Zobacz także

Ładuję...