Na dobre i na złe | odc. 808: Między ustami a brzegiem pucharu

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lulek zostaje zaatakowany w trakcie dyżuru. Bart uznaje jednak, że najpierw należy zająć się oprawcą ratownika, ponieważ ma krwiak w mózgu. Między profesorem a Kazią wybucha z tego powodu kłótnia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się w licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Bart namawia Kazię, by wybrali się razem nad morze. Romantyczny plan staje jednak pod znakiem zapytania. Najlepszy przyjaciel dziewczyny, Lulek, pada ofiarą napaści w trakcie dyżuru. Zostaje przewieziony do szpitala z raną po ataku nożem i groźnym urazem kręgosłupa. Tadek po obejrzeniu tomografii stwierdza, że pacjentowi grozi paraliż i potrzebna jest natychmiastowa operacja. Bart uznaje jednak, że najpierw należy zająć się oprawcą ratownika, ponieważ ma krwiak w mózgu. Między profesorem a jego ukochaną wybucha przez to gwałtowna kłótnia. Wawrzyniak dochodzi do siebie po śpiączce. Już w pełni władz umysłowych razem z Januszem udaje się do miejsca, w którym lata temu ukrył kosztowności. Ku swojemu zdumieniu orientuje się, że biżuterii tam nie ma. Parę godzin później starszy Borucki odkrywa, że Hania nosi kolczyki, które były częścią zaginionego skarbu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...