Barwy szczęścia | odc. 2436

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Potrącona przez samochód Jaworskiego Celina zostaje przewieziona do szpitala. Herman natychmiast dołącza do ukochanej. Stański orientuje się, że Kornel go oszukał. Wdaje się z Jezierskim w kłótnię.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Potrącona przez samochód Jaworskiego Celina zostaje przewieziona do szpitala. Herman natychmiast dołącza do ukochanej. Sprawca wypadku tymczasem oskarża Vincenza, że nieprawidłowo zaparkował furgonetkę i tym samym ograniczył mu widoczność. Podczas gdy Iza przebywa w Wenecji na wystawie, Łukasz zajmuje się Paulinką. Alicja przychodzi do Sadowskiego w odwiedziny. Próbuje przekonać go, by zrezygnował z pracy kuriera i wybrał sobie ambitniejsze zajęcie. Stański orientuje się, że Kornel go oszukał. Wino, które obiecano mu na wyłączność, można nabyć także w Feel Good. Wściekły wdaje się z Jezierskim w ostrą wymianę zdań.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...