Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3212

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Robert aresztuje Henryka na oczach Weroniki. Roztocka jest oburzona. Jarek i Eliza decydują się powiadomić bliskich o swoich planach, żeby zostać rodziną zastępczą dla Juniora oraz Hanusi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Robert, który znalazł ciało zamordowanej żony Henryka, aresztuje go na oczach Weroniki. Roztocka jest oburzona. Natomiast Grzelak wykazuje się pewnością siebie, podpartą mocnym alibi. Co więcej, prowokuje Tadeusiaka, chwaląc się, że nie zamierza rezygnować ze wspólnego życia z prawniczką. Jarek i Eliza decydują się powiadomić bliskich o swoich planach, żeby zostać rodziną zastępczą dla Juniora oraz Hanusi. Zapraszają wszystkich na rodzinny obiad. Niespodziewanie spotkanie kończy się ogromną awanturą. Marta znów staje przed zarządem telewizji podczas kolejnej konfrontacji z Mosiem. Dyrektor programowy ponownie okłamuje przełożonych odnośnie postępowania Konarskiej. Na uczelni Mikołaj przeżywa bardzo trudne chwile. Studenci, solidaryzując się z - jak sądzą - molestowaną koleżanką, zaczyna bojkotować zajęcia Leśniewskiego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...