M jak miłość | odc. 1586

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iza zamierza zwolnić się z wydawnictwa. Ma nadzieję, że dzięki temu Marcin wreszcie uwierzy, że nie zdradziła go z szefem. Aneta jednak ostrzega ją, że mąż odbierze to właśnie jako dowód winy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Iza zamierza zwolnić się z wydawnictwa, by nie widywać się z Ostrowskim. Ma nadzieję, że dzięki temu Marcin wreszcie uwierzy, że nie zdradziła go z szefem. Aneta jednak ostrzega ją, że mąż odbierze to właśnie jako dowód winy. Do kliniki przychodzi Herman. Prosi Argasińskiego, swojego znajomego, by załatwił mu zaświadczenie o chorobie. W ten sposób uniknie odsiadki. Ordynator nie chce jednak ryzykować osobiście i każe Anecie złożyć podpis na dokumentach. Chodakowska odmawia, co prowadzi do ostrej wymiany zdań z przełożonym. Łukasz nie może dojść do siebie po rozstaniu z Patrycją. Zaniepokojona jego dziwnym zachowaniem Marta wypytuje syna o powody jego przygnębienia. Ten jednak ją okłamuje. Po rozmowie z Anetą Wojciechowski umawia się z Kasią na wieczór. Szykuje romantyczną kolację i całuje koleżankę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...