Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2435

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mimo negatywnego wyniku testu ciążowego Michalina źle się czuje. Martwi się, że dolegliwości zwiastują nawrót choroby. Klara nie może sobie wybaczyć, że nie zapobiegła śmierci Kniewskiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Mimo negatywnego wyniku testu ciążowego Michalina nadal źle się czuje. Martwi się, że dolegliwości zwiastują nawrót choroby. Klara w dalszym ciągu zmaga się z wyrzutami sumienia. Nie może sobie wybaczyć, że nie zapobiegła śmierci Kniewskiego. W trakcie pogrzebu pisarza nagle uświadamia sobie, że padła ofiarą oszustwa. Herman zaprasza do fitness klubu dzieci z ośrodka dla niewidomych. Ich opiekunka, Łucja, zaczyna kokietować masażystę. Po zakończeniu zajęć niedaleko osiedla ma miejsce poważny wypadek.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...