Barwy szczęścia | odc. 2434

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Od rana Agata jest wobec Patryka bardzo oschła. Narzeczony ma dość jej niemiłego zachowania. Winicjusz mówi Klarze o śmierci Kniewskiego. Radek i Sandra dyskutują nad nowym menu w Feel Good.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Od rana Agata jest wobec Patryka bardzo oschła. Narzeczony ma dość jej niemiłego zachowania. Decyduje się przenieść do Justina. Winicjusz mówi Klarze o śmierci Kniewskiego. Pisarz parę dni wcześniej przesłał jej pożegnalną wiadomość i tekst nowej powieści. Radek i Sandra dyskutują nad nowym menu w Feel Good. Nie mogą dojść do porozumienia także w kwestii reklamy kawiarni w internecie. Podczas imprezy z okazji otwarcia lokalu wszystkich zaskakuje obecność Lidki. Michalina nie czuje się najlepiej. Obawia się, że zaszła z Witkiem w ciążę. Para z ogromnym niepokojem czeka na wynik testu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...